O nás

Vážení zákazníci,

otvorili sme novú kamennú predajňu /Kyslíkový raj/ v ktorej si budete môcť zakúpiť  časť sortimentu z našej ponuky, ide najmä o balený kyslík goX 6 l , kyslíkovu vody OXY, vodu pre športovcov AQUASTAMINA, koncentrátory kyslíka, časť sortimentu z prírodnej kozmetiky a esenciálnych olejov.  Naviac, v predajni je aj časť so službami ako kyslíkova kozmetika, inhalácia kyslíka /oxygenoterapia /, kryštáľová terapia Chaccrys, relaxačná pyramída, fyzikálna terapia ciev Bemer Pro a iné služby. Prevádzka je na Lužnej 7, 851 04 Bratislava Petržalka. Bližšie info je na lište Kamenná predajňa.

Vedenie spoločnosti.

Naša spoločnosť ponúka predaj baleného čistého medicínskeho kyslíka,kyslíkovej vody, kyslíkových koncentrátorov, zariadení na oxygenoterapiu , prírodnú kozmetiku . ako súčasť  propagácie zdravého a moderného spôsobu života .

Sme výhradným dovozcom medicínskeho kyslíka v plechovke goX a zmluvným partnerom nemeckého výrobcu pre  Slovenskú republiku.

Dodávame celý sortiment koncentrátorov kyslíka overených a osvedčených výrobcov pre domácnosti, kancelárie,kozmetické salóny,nemocnične a zdravotnícke strediská, kúpele, fitnes a wellnes centrá alej aj prenosné napr. do vozidiel.

Kyslíkove koncentrátory pomáhajú mnohým z našich spoluobčanov pri dýchacich ťažkostiach a zachraňujú život ľuďom trpiacim pri nedostatku tohoto pre život bezpodmienečne nevyhnutného prvku.
Inhalácia čistého kyslíka sa odporúča aj športovcom v náročnej tréningovej fáze, duševne ťažko pracujúcim manažérom, programátorom,projektantom a podobným profesiam vyžadujúcim si maximálny fyzický alebo duševný výkon.

Pre športovcov, študentov,projektantov,manažérov a iné profesie, ponúkame okamžitú zásobu kyslíka vo fľaši  goX o objeme 6 l na viacnásobné použitie, nie však na opakované plnenie.

Naša ponuka je komplexná a zahŕňa okrem dodávok výrobkov a zariadení aj dodávky spotrebného materiálu a servis.

Sortiment dopĺňame aj o kvalitné esenciálne oleje terapeutickej kvality.
Sme výhradným dovozcom medicínskeho kyslíka v plechovke goX a zmluvným partnerom nemeckého výrobcu pre  Slovenskú republiku.

Dodávame celý sortiment koncentrátorov kyslíka overených a osvedčených výrobcov pre domácnosti, kancelárie,kozmetické salóny,nemocnične a zdravotnícke strediská, kúpele, fitnes a wellnes centrá alej aj prenosné napr. do vozidiel.