Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) a goX (6l) opäť na sklade!

OREGANO-100% čistý esenciálny olej

Oregano 15 ml
Skladom
43,80 €
ks

Popis produktu

Olej z oregana ( Origanum vulgare )

* 100% čistý esenciálny olej

Oregano  Významne podporuje imunitu a pomáha pri dýchaní.
Má výborné účinky na posilnenie nervov a mozgu podporuje sústredenie,vhodný pri neurologických ochoreniach a zlepšuje spánok.
Protizápalový upokojujúci efekt na kožu ale i kĺby a ďasná.Oregáno napomáha hojeniu a zlepšuje regeneráciu pri úrazoch.
Zlepšuje trávenie pomáha liečiť tráviace problémy napríklad zápchu zároveň zlepšuje chuť do jedla.Odporúča sa pri infekčných hnačkách, ale aj pri postihnutí parazitmi.
Má skvelé účinky proti plesniam , pôsobí proti kožným plesniam , ako aj orgánovým a plesniam v krvi. Tiež pomáha odstrániť pleseň nechtov viz krátky návod:(dve kvapky oregánového oleja na ktoré kvapneme lyžičku tzv. olivového oleju , liečba trvá cca dva týždne a vo väčšine prípadov skoncuje s plesňou)
Pomáha tiež pri liečbe exémov,akné,psoriaze,bradaviciach bolestiach hlavy,kvasinkových chorobách, priaznivo pôsobí na srdce a obehový systém, podporuje srdcovú funkciu. Pozitívne ovplyvňuje organizmus, posilňuje imunitu.
Základnou účinnou látkou oleja Oregano od Young Living je karvakrol. Oregano má približnú hodnotu antioxydačnej aktivity ORAC 153 007 (TE/L). TE/L vyjadruje ekvivalentnú koncentráciu troloxu v mikromoloch na liter.

spôsob použitia

Inhalácia: Zhlboka vdychujte ako súčasť vášho ranného režimu. Skombinujte s olejom Lemon, Patchouli alebo Sandalwood pre osviežujúcu vôňu.

Oregánový olej NIE je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace mamičky. To isté platí pre deti. V prípade nutnosti či potreby, konzultujte v podobných prípadoch užívanie oleja s lekárom.


Parametre

Objem 15ml