Objednávajte viac kyslíka vo fľaši a dosiahnite väčšiu množstevnú zľavu! Napr pri objednaní 6 ks je cena za 1 ks nižšia o 1,3 Eur! Pri objednaní 12 ks je cena nižšia až o 1,5 Eur na 1 ks!     Ponúkame aj používané koncentrátory kyslíka v dobrom stave za dobré ceny !

Esenciálne oleje YOUNG LIVING

Christmas Spirit
Christmas Spirit™ je sladká, korenistá zmes esenciálnych olejov z pomaranča, škorice a smreku, ktorá navodzuje pocity štastia, radosti a bezpečia spojené s obdobím sviatkov.
33,86€
Skladom
Limetka
Esenciálny olej z limetky má oživujúci a povzbuzujúcí účinok na dušu i telo. Pri aplikácii na pokožku pôsobí antioxidačne, podporuje a pomáhá udržovať zdravú pleť.
18,95€
Skladom
Detská zubná pasta KidScents Slique
Stopercentne prírodná zubná pasta pre deti obsahujúca zmesi esenciálnych olejov. Thieves® a Slique™ pre šetrné čistenie a ochranu chrupu.
10,35€
Nie je skladom
Purification
Zmes Purification™ je možné aplikovať priamo na pleť a použiť k ošetreniu a ukľudneniu rezných rán, odrenín a rán po poštípaní hmyzom.. Pri rozprašovaní pomáha čistiť vzduch od cigaretového dymu a nepríjemnych pachov..
41,05€
Skladom
Levandula
Levandula (Lavandula angustifolia) sa vyznačuje sviežou, sladkou kvetinovou a bylinkovou vôňou, ktorá ukludňuje a osviežuje. Ide o najvšestrannejší esenciálny olej, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.
36,71€
Skladom
R.C.
Zmes R.C.™ obsahuje účinne esenciálne oleje, ktoré podporujú dýchaciu sústavu a posilujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Cena od: 15,79 €
Skladom
Borovica
Borovica (Pinus sylvestris) sa vyznačuje osviežujúcou, oživujúcou vôňou. Jej liečivé účinky popísal ako prvý už Hippokrates, otec západnej medicíny.
23,36€
Skladom
PanAway®
Zmes PanAway® bola vytvorená na podporu, krvného obehu, svalov a kĺbov po zranení a pomáha udržovať normálnu funkciu buniek.
Cena od: 55,26 €
Skladom
Citrón
Citrón (Citrus limon) sa vyznačuje silnou, čistou a očisťujúcou citrusovou vôňou, ktorá oživuje a povzbudzuje. Obsahuje 68 percent silného antioxidantu d-limonenu.
17,53€
Skladom
Citrónová tráva
Citrónová tráva (Cymbopogon flexuosus) sa vyznačuje ľahkou, sviežou citrusovou vôňou so zemitými tónnmi. Osviežuje, omladzuje, povzbudzuje a nastoľuje rovnováhu. Inšpiruje a posiluje duchovnú čistotu.
17,53€
Skladom
Pečet produktov v kategórii: 24123


Prírodné esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje a raslinné výťažky sa objavujú v histórii od nepamäti . Od liečenia rôznych ochorení boli využívané aj ako lieky na baktérie, plesne a víry a aj v boji proti poštípaniam od hmyzu i hadov, samozrejme primerane vtedajším poznatkom. Kniha kníh, Biblia, obsahuje viac ako 200 odkazov na aromatické látky, vykurovace zmesi a rôzne maste. Aromatické látky ako kadidlo, myrha,galbanum, škorica, rozmarýn, yzop a nard sa používaly na pomazanie a liečenie chorých.
Esenciálne oleje majú aj typickú a jedinečnú vôňu ktorou sa od  seba odlišujú. Príjemne voňajú a napomáhajú zlepšovať náladu,pôsobia terapeuticky na organizmus,povzbudzujú ducha a rozptyľujú negatívne emócie. Tieto poznania sa využívali a využívajú dodnes aj v aromaterapii.
Esenciáne oleje sú aromatické, prchavé zložky obsiahnuté v mnohých kríkoch, kvetoch, stromoch, koreňoch a semenách. a ktoré sa získavajú z nich prevažne destiláciou vodnou parou alebo lisovaním za studena. Ich chemické zloženie je veľmi zložité a môže sa skladať zo stoviek rôznych a jedinečných chemických zlúčenín prírodného pôvodu. Naviac sú vďaka procesu destilácie vysoko koncentrované  a mnohokrát účinnejšie ako napr. sušené byliny. Na ich výrobu sa používa veľké množstvo rastlinného materiálu. Napr. na získanie 1 kg ružového oleja / oleja z ruží / sa spotrebuje 2 500 kg okvetných lístkov / lupeňov/  ruže. 
Kvalita vstupných surovín, rastlín a ich súčastí v zhode so šetrným spôsobom získania esencií , rozhodujú o výslednej kvalite esenciálnych olejov. Produkty výrobcu YOUNG LIVING patria svojou kvalitou medzi najvyššie cenené produkty do extra kvality , označovanej aj ako terapeutická kvalita.


Použitie prírodných esenciálnych olejov

Kedykoľvek máte v rukách fľaštičku s esenciálnym olejom, máte v rukách čistú esenciu rastlín, ktorú môžete voľne rozptylovať do ovzdušia  a tak inhalovať alebo potierať na pokožku prípadne použiť pri masáži alebo použiť v kúpeli a pod. Účinok esenciálnych olejov tak môžete usmerňovať a dokonca aj zvýšiť cieleným použitím.
Použitie prírodných esenciálnych olejov je preto širokospektrálne.
Esenciálne oleje sa môžu používať priamo samostatne / jednodruhové oleje / alebo sa používajú v špeciálne namiešaných pomeroch rôzne druhy esenciálnych olejov za účelom dosiahnutia synergického alebo širokospektrálneho efektu.
Čisté prírodné esenciálne oleje sú známe aj liečivými účinkami.

Prírodné esenciálne oleje majú pozitívny vplyv našu psychiku a emócie

Najčistejšie esenciálne oleje získané šetrnou destiláciou, prípadne lisovaním za studena zo starostlivo vybraných rastlín, majú mnohonásobne vyššiu koncentráciu účinných látok a teda aj mnohonásobne vyššíí účinok ako rastliny z ktorých sa extrahujú.
Určite vnímate pozitívny vplyv na náladu napr. vône  pomarančovej kôry pri čistení pomarančov a predstavte si potom účinok hoci len kvapky vysoko koncentrovaného esenciálneho oleja Orange získaného šetrnou extrakciou z veľkého množstva pomarančovej kôry !

Komplexná, príjemná a jedinečná vôňa každého esenciálneho oleja aktivuje limbický systém - centrum v mozgu zodpovedné za emócie a pamäť. Tu sa " rodia  " naše starosti, radosti, strachy, úzkosti, optimizmus, depresie. V ponuke máme viacero esenciálnych olejov vyvolávajúcich dobrú náladu a optimizmus.
Odporúčame produkty :
Joy, Levandula, Pomaranč / Orange/, Mäta pieporná, Jazmín a iné.


Eenciálne oleje nahradia osviežovače vzduchu,parfemy a iné prípravky obsahujúce umelé,chemické vône

Trh je presýtený osviežovačmi vzduchu a inými podobnými prípravkami kde sú "vône" generované chemickými látkami. Sú to umelé vône poškodzujúce naše zdravie a používajú sa ako náhrada drahších prírodných esenciálnych olejov. Ale pokiaľ ide o zdravie nerobte kompromisy ! Na osvieženie vzduchu používajte prírodné esenciálne oleje s vyšším účinkom a bez škodlivých vplyvov na zdravie. Sortiment vôní z esenciálnych olejov je veľmi široký a poskytujú čuchový zážitok a navodia aj atmosféru ako napr. vianočnú esenciálny olej Christmas spirit.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

Abundance/ Hojnosť /, Christmas spirit, Jazmín, Endoflex, Citrus flesh, Orange a iné.


Podporte svoju fyzickú pohodu

Moderný životný štýl je náročný a nevytvára vždy optimálne podmienky pre pohodu nášho organizmu. Nevhodná strava, nedostatok pohybu a množstvo cudzorodých látok v okolí narušujú telesnú rovnováhu a odčerpávajú z organizmu energiu. Esenciálne oleje a doplnky stravy s obsahom esenciálnych olejov , môžu byť cielenou podporou ktorú potrebujeme všetci k obnoveniu rovnováhy a k tomu, aby sme sa cítili v čo najlepšej kondícii, pohode až po posilnenie telesných systémov.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

NingXia Red, OmegaGize3, Life 5, Čaj Slique, Longevity a iné.


Esenciálne oleje sú vynikajúcimi prírodnými kozmetickými prostriedkami


Prechemizované denne používané kozmetické prípravky sa dajú úplne nahradiť čistými esenciálnymi olejmi a výrobkami obsahujúcimi esenciálne oleje. Esenciálne oleje sa už v dávnej minulosti s úspechom používaly  na kozmetické účely ale v čistej forme. Dosiahnete žiarivo čistú pleť, zmiernite známky starnutia na pokožke, vlasy dosiahnu zdravý vzhľad. Vďaka čistým prírodným  zložkám dosiahnete rovnaký efekt ako s použitím kozmetiky s obsahom škodlivých chemických zložiek a pritom si organizmus nezaťažíte ďaľšími škodlivinami .

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

Regeneračné sérum ART, Levandulový šampón a kondicionér pre veľký objem,  Šampón a kondicionér žihľava a vanilka, Levandulový esenciálny olej, Kadidlovníkovy esenciálny olej a iné.


Pomáhajú aj pri upratovaní a čistení domácnosti, praní

Všetky bežne používané chemické prostriedky používané v domácnosti na čistenie a hygienu,môžeme nahradiť čistými , zdravými produktami s obsahom esenciálnych olejov z rady Thieves. Môžeme ich aj použiť pri príprave domácich produktov nahradzujúcich avivážne prostriedky a pod.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING :

Domáci čistič Thieves, Citrónový esenciálny olej, Tymiánový esenciálny olej, Zmes esenciálnych olejov Purification, Citrónová tráva

Esenciálne oleje sú látky s účinkami pre ktoré si zaslúža dostatočnú osvetu. Súčasná veda a medicína potvrdzuje ich účinky. Pre svoju vysokú koncentráciu sa odporúča užívateľom, aby sa oboznámili okrem ich účinkov a možnosti práce s nimi,  aj so zásadami bezpečnej práce s esenciálnymi olejmi.
Spolupracujeme s výrobcom esenciálnych olejov značky Young Living, celosvetovo známym s prémiovou kvalitou esenciálnych olejov a výrobkov obsahujúcich esenciálne oleje najvyššej terapeutickej kvality.

Ako objednávať esenciálne oleje a výrobky z nich?