Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) a goX (6l) opäť na sklade!

Prírodná kozmetika

Prírodný šampón na podporu rastu vlasov bulharská ruža 100 ml
Šampón na podporu rastu vlasov - unikátna formula, ktorá urýchľuje rast vlasov, vlasy sú potom zdravšie. Extrakt z ruže s vysokým obsahom vitamínov obnovuje vlasy, sú prírodne mäkké a žiarivé.
12,00€
Skladom
Prírodný nočný krém zlato 50 ml
Preventívny nočný krém so zlatými časticami proti starnutiu pleti - unikátna kombinácia olejov, vitamínov a koloidných častíc zlata pre omladenie pleti.
15,00€
Skladom
Prírodné ručne vyrobené mydlo s extraktom z magnolie 100 gr
Hlboko hydratačné sprchové mydlo zachytávajúce vône a pocity leta, ukryté pod krémovou penou a zmesou čistých esenciálnych olejov.
5,00€
Nie je skladom
Prírodná maska na tvár a telo biela ruža 500 ml
Naše masky sú vyrobené z kaolínu. Kaolín je vysoko čistý biely íl, ktorý má neuveriteľné absorpčné schopnosti, a dokáže zachytiť nečistoty a toxíny v koži.
11,00€
Skladom
Naturálny krém na ruky a chodidlá biela ruža 100 ml
Omladzuje pokožku. Zachováva jej hladkosť, pevnosť a pružnosť. Naneste na suchú a čistú pokožku.
4,00€
Nie je skladom
Prírodný regeneračný šampón proti vypadávaniu vlasov 400 ml
Receptúra ktorá obmedzuje padanie vlasov a poskytuje výživu vlasovým korienkom. Zlepšuje textúru vlasov v dôsledku poničenia.
9,00€
Skladom
Prírodný denný krém so slimačím extraktom 50 ml
Vhodné pre všetky typy pleti. Unikátna denná formula obsahuje výťažok zo slimáka a prirodzenú ochranu proti slnku, ktorá sa rovná 30 SPF.
15,00€
Skladom
Prírodný krém na ruky a chodidlá bulharská ruža 100 ml
Bohatý prírodný krém - hlboko vyživujúci a hydratačný, obzvlášť účinný u ťažko pracujúcich rúk a nôh alebo na lakte a kolená
4,00€
Nie je skladom
 Prírodný anticelulitídny krém s ananásom 500 ml
Intenzívne stimuluje proces spaľovania tukových buniek.
13,00€
Skladom
Prírodná vlasová maska pre normálne vlasy s medom, mliekom a olivovým olejom 200 ml
Vďaka špeciálnej kombinácii medu, mlieka, olivového oleja a pantenolu, maska vyživuje vlasy a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Udržuje vlasy zdravé a vitálne.
5,00€
Skladom
Pečet produktov v kategórii: 631234567


Ponúkaná kozmetika je doslova prírodná, keď obsahuje len čisté prírodné zložky, plnohodnotne nahradzujúce umelé, cudzorodé prímesy . Prírodná kozmetika neobsahuje žiadne minerálne oleje , parabény, sulfáty, chemické konzervanty,´ a farbivá,  silikóny, PEG a ani inú chémiu.Výrobcovia používajú na výrobu kozmetiky starostlivo vybrané suroviny, niektorí majú dokonca vlastné plantáže na pestovanie používaných rastlín z ktorých šetrným spôsobom potom získavajú účinné látky a tie potom používajú pri výrobe kozmetiky. Zloženie výrobkov je uvádzané na každom výrobku, takže si ich môže každý skontrolovať.Zodpovední výrobcovia sa dobrovoľne podriaďujú kontrole nezávislým kontrolným orgánom a týmto spôsobom si získavajú dôveru zákazníkov. Sortiment výrobkov prírodnej kozmetiky ktorý vám ponúkame je overení nami i našími priateľmi . Časť našich klientov má zdravotné problémy a k úspešnému vyliečeniu prípadne zmierneniu priebehu ochorenia prispeje aj celková zmena spôsobu života. Tá spočíva, okrem iného, nielen v zmene stravovania ale napr. aj v obmedzení prípadne úplnom vylúčení kozmetických výrobkov obsahujúcich cudzorodé nežiadúce zložky.
Najlepšie je však chorobám predchádzať a tak naša ponuka sa týka všetkých,nielen chorých ale aj zdravých, ktorí chcú niečo pre svoje zdravie aj urobiť.
Naša ponuka má slúžiť ako alternatíva k iným typom kozmetiky.
V ponuke máme aj značku Siberian Health - Sibírske zdravie. Pre veľkosť sortimentu je však uvedená v samostatnej časti.100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

Ponúkame značky :

Hristina classic      Dr. Derehsan     Sezmar pure     Sezmar profesional      Mother and baby

Los andes               Alin                       Tronka               Sezmar Love                  Stani chefs

Naturally                   Sm crystal           Sayaz                Yong Living