Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) opäť na sklade!

Kyslíkova voda OXYKyslíkova voda OXY


Jeden liter čerstvej dažďovej vody alebo voda z prameňa obsahujú v priemere 8-15 mg, kým pitná voda z vodovodu už len do 9 mg kyslíka / l. Obsah kyslíka vo fľaškovej minerálnej vode, nealkoholických nápojoch a káve sa prakticky rovná nule. Je všeobecne známe, že kyslík prijímame počas dýchania cez pľúca. Menej známy je fakt, že vieme zužitkovať aj kyslík nachádzajúci sa v nápojoch. Voda sýtená kyslíkom vyvíja svoje priaznivé účinky tak, že z vody bohatej na kyslík sa molekuly kyslíka dostávajú cez sliznicu úst, žalúdka a čriev krvným obehom k najdôležitejším orgánom, ku svalom, tkanivám, bunkám, čím sa odstráni ich nedostatok kyslíka. Tento proces je podľa niektorých  účinnejší ako príjem kyslíka dýchaním. Jednoznačne preukázateľné zdravotné účinky sú dosiahnuteľné vodou s minimálnym obsahom kyslíka 40 mg/l. Voda s obsahom kyslíka nad 40 mg/l odstraňuje fyzickú a duševnú únavu, priaznivo ovplyvňuje poruchy obehového a tráviaceho systému.

Kyslíkova voda OXY je voda obohatená o kyslík . Obsahuje až 90 mg O2 / liter vody.
Mineralizácia : 147,3 mg/l
pH: 7,43

Kyslíkova voda OXY sa dodáva v plechovkách o objeme 250 ml, dodáva sa v naturálnej forme bez akýchkoľvek príchutí, sladidiel, bez konzervantov a farbív. V ponuke sú však aj ochutené variety. Kyslíkova voda OXY sa dodáva v baleniach po 24 ks. V menšom balení, aj po jednotlivých kusoch ju dostanete aj v prevádzke Kyslíkový raj na Lužnej u.č.7,851 04  Bratislava. Obaly sú nevratné. Odporúčame ich odovzdať na recykláciu na zbernom dvore alebo vhodiť do kontajnera označeného pre kovové obaly.
Jednoznačne preukázateľné pozitívne účinky sú dosiahnuteľné vodou s minimálnym obsahom kyslíka 40 mg/l. Voda s obsahom kyslíka nad 40 mg/l odstraňuje fyzickú a duševnú únavu, priaznivo ovplyvňuje poruchy obehového a tráviaceho systému.
V prípade konzumácie vody OXY s garantovaným obsahom kyslíka 90 mg/l , jeho vysoký obsah zaručuje vstrebanie vyšších dávok kyslíka v tráviacom trakte. Na porovnanie: vo vode z vodovodu je do 9 mg/l kyslíka v niektorých minerálnych prameňoch 10 mg/l – 12 mg/l kyslíka.
Oxy – voda s vyšším obsahom kyslíka, pomáha zásobovaniu buniek kyslíkom a zlepšuje látkovú výmenu. Kyslík svojim detoxikačným a čistiacim účinkom prispieva k zničeniu anaeróbnych baktérií v organizme. Telo napĺňa energiou, zlepšuje fyziologické procesy. Napomáha vstrebávaniu a využívaniu vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín a liečivých rastlín. Zlepšuje krvný obeh a tým pomáha v prevencii srdcovo-cievnych ochorení (srdcový infarkt, vysoký krvný tlak), v prípade srdcových chorôb zlepšuje zásobovanie srdcového svalu kyslíkom. Kyslík zohráva významnú úlohu v procesoch tvorby energie v organizme. Počas športovej činnosti spotreba kyslíka môže narásť aj na viacnásobok. Nakoľko telo nie je schopné skladovať kyslík a nedokáže ho ani vyprodukovať, potrebuje plynulé zásobenie kyslíkom. Nádorové bunky sa v prostredí bohatom na kyslík nerozmnožujú, prof. Dr. Otto Warburg za tento objav získal Nobelovú cenu. Profesor Otto Warburg, vedec uznaný Nobelovou cenou získal toto ocenenie v roku 1931, lebo zistil, že keď v bunkách ľudského organizmu obsah kyslíka klesne pod 60%, vo vzniknutom anaerobnom prostredí oveľa ľahšie vzniknú patologické nádorové ochorenia.

Používaním Kyslíkovej vody OXY získate :
- zvýšenú výkonnosť pri športe v dôsledku dostatočne okysličenej krvi
- nárast mozgovej činnosti v dôsledku ihneď okysličeného mozgu
- silnú prevenciu voči civilizačným ochoreniam
okrem toho nadobudnete pocit ľahkosti v žalúdku, pocit čistých hlasiviek, prílev prirodzenej
vitality bez iných stimulantov a bez dodatočných kalórií
Kyslíkovú vodu OXY je možné používať aj ako pleťové tonikum s hojacou a omladzovacou schopnosťou.