Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) a goX (6l) opäť na sklade!

GYMNEMA SYLVESTRE STAR 60tbl

Popis produktu

Plazivá rastlina – liana Gymnema lesná – Gymnema sylvestre - jej domovom je India, rastie hlavne v jej severnej a západnej časti. Táto neobyčajná rastlina sa používa v ajurvédskej medicíne už viac ako 2000 rokov. V súčasnej dobe sa pestuje pre liečebné účely. Najdôležitejšími obsahovými látkami sú gymnema saponiny I – IV a gymnemové kyseliny I – IX. Ďalšou zaujímavou látkou je peptid gurmarin, u ktorého bola dokázaná selektívna blokáda chuti na sladké.
Gymnema sylvestre podporuje metabolizmus glukózy a tukov a prispieva k zníženiu chuti k jedlu, hlavne chuti na sladké. Dá sa použiť ku kontrole telesnej hmotnosti.

Odporúčané dávkovanie
1 tableta 2× denne.

Zloženie
Zloženie 2 tabliet: Gymnena lesná (Gymnema sylvestre) 800 mg; citrusový pektín 400 mg; emulgátor: rastlinná celulóza; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pacienti s ochorením diabetes, konzultujte užívanie výživového doplnku so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Parametre

hmotnosť 39g
Objem 60tbl