Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) a goX (6l) opäť na sklade!

SPIRULINE 500 STAR

Popis produktu

SPIRULINE STAR obsahuje vlákninu, spirulinu a vitamín C. Spirulina je mikroskopická vodná riasa, ktorá je významným zdrojom antioxidačnej kapacity, proteínov, karotenoidov, vitamínov rady B, minerálov a esenciálnych mastných kyselín. Napomáha zlepšiť fyzickú výkonnosť a vitalitu. Je oporou pre funkcie pečene. Pomáha znižovať pocit hladu, a tým prispieva k regulácii telesnej hmotnosti, udržiavať normálne črevné funkcie a zdravý tráviaci systém. Podporuje pravidelnú a normálnu stolicu. Vyvoláva nízku glykemickú reakciu a prispieva k stabilizácii glukózy v krvi. Je pomocníkom pri regulácii telesnej hmotnosti.
Meď pomáha udržiavať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy, pigmentácie vlasov a pokožky, prenosu železa v tele a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Produkt SPIRULINE STAR pomáha navodiť pocit plnosti, a preto je využívaný ako súčasť redukčných programov k regulácii hmotnosti.

Odporúčané dávkovanie
2 tablety 2× denne.

Zloženie
Zloženie 4 tabliet: Spirulina (Spirulina platensis, riasa) 2.000 mg; stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, fosforečnan vápenatý; emulgátor: rastlinná celulóza; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; meď (glukónan meďnatý) 0,48 mg (48 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nie je určené pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Parametre

hmotnosť 40g
Objem 60tbl