Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) a goX (6l) opäť na sklade!

MELATONIN STAR 90tbl

Popis produktu

Melatonín je vysoko efektívny prírodný antioxidant, ktorý zmierňuje následky stresu na organizmus a pôsobí proti zmenám, ktoré vedú k vysokému krvnému tlaku a srdcovým záchvatom. Melatonín zohráva dôležitú úlohu v regulácii biorytmu organizmu (cyklus spánok–bdenie), jeho produkcia narastá pri poklese intenzity osvetlenia a tým zabezpečuje pre organizmus biologicky dostatočný odpočinok. U ľudí, ktorí veľmi často cestujú medzi kontinentmi, je narušená rovnováha bdenia a spánku a tým môže dochádzať k znižovaniu ich koncentrácie a aktívneho výkonu. MELATONIN STAR pomáha obnoviť narušenú rovnováhu biorytmu spôsobenú striedaním časových pásiem. Užitím 1 tablety MELATONIN STAR pol hodiny pred spaním pomáha navodiť 6–8 hodinový biologicky plnohodnotný spánok. Má zároveň aj významný antidepresívny efekt.

V predaji len na Slovensku.

Odporúčané dávkovanie
1 tableta denne 30 minút pred spaním.

Zloženie
Zloženie 1 tablety: Melatonin (vo forme N-Acetyl-5-Methoxytryptamínu) 1 mg; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: rastlinná kyselina stearová, fosforečnan vápenatý, karboxymethylcelulosa.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Užívanie konzultujte s lekárom, ak máte autoimúnne ochorenie, cukrovku, epilepsiu, leukémiu, časté depresie, ochorenie lymfatického systému, užívate lieky ako kortizón, alebo prednizón. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Parametre

hmotnosť 19g
Objem 90tbl