Príjem objednávok prebieha podľa aktualizovaných obchodných podmienok. Objednávky ktoré nebudú v súlade s aktualizovanými podmienkami budú stornované !!!

Kyslík vo fľaši goXČistý lekársky kyslík min. 99,5 %, uzavretý v obale o objeme  0,6 l pod tlakom 1 Mpa/10 bar/ obsahujúce  6 l čistého lekárskeho kyslíka najvyššej kvality.
Veľmi jednoduchá obsluha umožňujúca okamžitú inhaláciu čistého kyslíka v ktoromkoľvek čase a mieste. Odporúča sa pri telesnej únave, nedostatočnej koncentrácii, pri športe k rýchlej regenerácii počas a po športe, vo voľnom čase, pri alergických ťažkostiach  a pod.
K dosiahnutiu výhodnejšej ceny objednávajte väčší počet kusov. Napr. 1 ks stojí 10,20 eur ale pri kúpe 6 ks už stoj jeden ks len 8,90 Eur. Usporíte 1,30 eur na jednom kuse. !Návod na použitie:

Odstránite z fľaše zmršťovaciu fóliu a snímete modrý aplikátor z fľaše, odstránite z neho
priložený popis od výrobcu a nasadíte ho opačne,užším koncom, pevne na vrchnú časť fľaše. Aplikátor si priložíte k nosu a ústam, jemne stisnete plastovú páčku v spodnej časti aplikátora až budete počuť unikajúci kyslík a vdýchnete ho nosom v potrebnom
množstve. Páčku pustíte a pomaly ústami vydýchnete. Nádych a výdych opakujete podľa potreby, min. však 5 x za sebou. Fľašu môžete aj opakovane použiť celkom k asi 60 nádychom kyslíka. Po vyprázdnení fľašu odovzdajte do zberu.
Popis produktu a návod na použitie je aj súčasťou dodávky.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom medicínskeho kyslíka vo fľaši goX a zmluvným partnerom nemeckého výrobcu pre Slovenskú republiku.
Kyslík vo fľaši goX 6 l je možné zakúpiť aj priamo v našej kamennej predajni na Lužnej ul.č.7, 851 04 Bratislava. Predajňa má názov Kyslíkový raj.
Telefónny kontakt : 0917 504 897.

Ak chcete dosiahnúť výhodnejšiu cenu, kupujte alebo objendávajte väčší počet kusov. !