Objednávajte viac kyslíka vo fľaši a dosiahnite väčšiu množstevnú zľavu! Napr pri objednaní 6 ks je cena za 1 ks nižšia o 1,3 Eur! Pri objednaní 12 ks je cena nižšia až o 1,5 Eur na 1 ks!     Ponúkame aj používané koncentrátory kyslíka v dobrom stave za dobré ceny !

Purification

Cena vrátane DPH
Skladom
41,05 €
ks

Popis produktu

Zmes Purification™  je možné aplikovať priamo na pleť a použiť k ošetreniu a ukľudneniu rezných rán, odrenín a rán po poštípané  hmyzom. Pri rozprašovaní pomáhá čistiť vzduch od cigaretového dymu a nepríjemných pachov.

Ako používať

Pre miestne použitie a aromatizáciu. Rozprašujte, aplikujte miestne, lokálne podla potreby alebo nakvapkajte na vatové tampóny a umiestnite do výdychu ventilácie v aute, doma, v hotelovej izbe alebo v kancelárii. Očistný  účinok dosiahnete rozprašováním alebo aj vmasírovaním do chodidiel. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Pred použitím počas tehotenstva alebo počas lekárskej starostlivosti sa poraďte s lekárom. Nie je  nutné olej riediť. Vhodný pre všetky typy pokožky s výnimkou najcitlivejšej. Bezpečnýaj pre deti od 2 rokov.

Zloženie

Vousatka nardová (Cymbopogon nardus), citrónova tráva (Cymbopogon flexuosus), rozmarýn (Rosmarinus officinalis), čajovník (Melaleuca alternifolia), lavandin (Lavandula hybrida), myrta (Myrtus communis).

Parametre

Objem 15 ml