Kyslík vo fľaši BOOST OXYGEN (9l) opäť na sklade!

Esenciálne oleje YOUNG LIVING

Dragon Time
Táto zmes zmierňuje príznaky PMS a menštruačné problémy, vrátane kŕčov a nepravidelnej menštruácie. Napomáha vyváženosti emócií, zoslabeniu zmien nálad a bolestí hlavy spôsobených hormonálnou nerovnováhou.
Nie je skladom
Copaiba
Esenciálny olej Copaiba, známy pre svoju jemnú, drevitú vôňu, je výsledkom parnej destilácie živice získané z brazílskych stromov Copaifera reticulata.
Nie je skladom
OREGANO-100% čistý esenciálny olej
Oregano významne podporuje imunitu a pomáha pri dýchaní,proti plesniam
43,80€
Skladom
Ginger / Zázvor /
,Zázvor (Zingiber officinale) sa vyznačuje hrejivou, korenistou vôňou,...
Nie je skladom
Copaiba
Kopaiva, exkluzivní esenciální olej značky Young Living pocházející z Brazílie, přináší úlevu při problémech s klouby a žaludkem. Tradičně je využíván ke zklidnění podrážděné pokožky a ošetření štípanců od hmyzu
67,90€
Skladom
Pečet produktov v kategórii: 5


Prírodné esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje a raslinné výťažky sa objavujú v histórii od nepamäti . Od liečenia rôznych ochorení boli využívané aj ako lieky na baktérie, plesne a víry a aj v boji proti poštípaniam od hmyzu i hadov, samozrejme primerane vtedajším poznatkom. Kniha kníh, Biblia, obsahuje viac ako 200 odkazov na aromatické látky, vykurovace zmesi a rôzne maste. Aromatické látky ako kadidlo, myrha,galbanum, škorica, rozmarýn, yzop a nard sa používaly na pomazanie a liečenie chorých.
Esenciálne oleje majú aj typickú a jedinečnú vôňu ktorou sa od  seba odlišujú. Príjemne voňajú a napomáhajú zlepšovať náladu,pôsobia terapeuticky na organizmus,povzbudzujú ducha a rozptyľujú negatívne emócie. Tieto poznania sa využívali a využívajú dodnes aj v aromaterapii.
Esenciáne oleje sú aromatické, prchavé zložky obsiahnuté v mnohých kríkoch, kvetoch, stromoch, koreňoch a semenách. a ktoré sa získavajú z nich prevažne destiláciou vodnou parou alebo lisovaním za studena. Ich chemické zloženie je veľmi zložité a môže sa skladať zo stoviek rôznych a jedinečných chemických zlúčenín prírodného pôvodu. Naviac sú vďaka procesu destilácie vysoko koncentrované  a mnohokrát účinnejšie ako napr. sušené byliny. Na ich výrobu sa používa veľké množstvo rastlinného materiálu. Napr. na získanie 1 kg ružového oleja / oleja z ruží / sa spotrebuje 2 500 kg okvetných lístkov / lupeňov/  ruže. 
Kvalita vstupných surovín, rastlín a ich súčastí v zhode so šetrným spôsobom získania esencií , rozhodujú o výslednej kvalite esenciálnych olejov. Produkty výrobcu YOUNG LIVING patria svojou kvalitou medzi najvyššie cenené produkty do extra kvality , označovanej aj ako terapeutická kvalita.


Použitie prírodných esenciálnych olejov

Kedykoľvek máte v rukách fľaštičku s esenciálnym olejom, máte v rukách čistú esenciu rastlín, ktorú môžete voľne rozptylovať do ovzdušia  a tak inhalovať alebo potierať na pokožku prípadne použiť pri masáži alebo použiť v kúpeli a pod. Účinok esenciálnych olejov tak môžete usmerňovať a dokonca aj zvýšiť cieleným použitím.
Použitie prírodných esenciálnych olejov je preto širokospektrálne.
Esenciálne oleje sa môžu používať priamo samostatne / jednodruhové oleje / alebo sa používajú v špeciálne namiešaných pomeroch rôzne druhy esenciálnych olejov za účelom dosiahnutia synergického alebo širokospektrálneho efektu.
Čisté prírodné esenciálne oleje sú známe aj liečivými účinkami.

Prírodné esenciálne oleje majú pozitívny vplyv našu psychiku a emócie

Najčistejšie esenciálne oleje získané šetrnou destiláciou, prípadne lisovaním za studena zo starostlivo vybraných rastlín, majú mnohonásobne vyššiu koncentráciu účinných látok a teda aj mnohonásobne vyššíí účinok ako rastliny z ktorých sa extrahujú.
Určite vnímate pozitívny vplyv na náladu napr. vône  pomarančovej kôry pri čistení pomarančov a predstavte si potom účinok hoci len kvapky vysoko koncentrovaného esenciálneho oleja Orange získaného šetrnou extrakciou z veľkého množstva pomarančovej kôry !

Komplexná, príjemná a jedinečná vôňa každého esenciálneho oleja aktivuje limbický systém - centrum v mozgu zodpovedné za emócie a pamäť. Tu sa " rodia  " naše starosti, radosti, strachy, úzkosti, optimizmus, depresie. V ponuke máme viacero esenciálnych olejov vyvolávajúcich dobrú náladu a optimizmus.
Odporúčame produkty :
Joy, Levandula, Pomaranč / Orange/, Mäta pieporná, Jazmín a iné.


Eenciálne oleje nahradia osviežovače vzduchu,parfemy a iné prípravky obsahujúce umelé,chemické vône

Trh je presýtený osviežovačmi vzduchu a inými podobnými prípravkami kde sú "vône" generované chemickými látkami. Sú to umelé vône poškodzujúce naše zdravie a používajú sa ako náhrada drahších prírodných esenciálnych olejov. Ale pokiaľ ide o zdravie nerobte kompromisy ! Na osvieženie vzduchu používajte prírodné esenciálne oleje s vyšším účinkom a bez škodlivých vplyvov na zdravie. Sortiment vôní z esenciálnych olejov je veľmi široký a poskytujú čuchový zážitok a navodia aj atmosféru ako napr. vianočnú esenciálny olej Christmas spirit.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

Abundance/ Hojnosť /, Christmas spirit, Jazmín, Endoflex, Citrus flesh, Orange a iné.


Podporte svoju fyzickú pohodu

Moderný životný štýl je náročný a nevytvára vždy optimálne podmienky pre pohodu nášho organizmu. Nevhodná strava, nedostatok pohybu a množstvo cudzorodých látok v okolí narušujú telesnú rovnováhu a odčerpávajú z organizmu energiu. Esenciálne oleje a doplnky stravy s obsahom esenciálnych olejov , môžu byť cielenou podporou ktorú potrebujeme všetci k obnoveniu rovnováhy a k tomu, aby sme sa cítili v čo najlepšej kondícii, pohode až po posilnenie telesných systémov.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

NingXia Red, OmegaGize3, Life 5, Čaj Slique, Longevity a iné.


Esenciálne oleje sú vynikajúcimi prírodnými kozmetickými prostriedkami


Prechemizované denne používané kozmetické prípravky sa dajú úplne nahradiť čistými esenciálnymi olejmi a výrobkami obsahujúcimi esenciálne oleje. Esenciálne oleje sa už v dávnej minulosti s úspechom používaly  na kozmetické účely ale v čistej forme. Dosiahnete žiarivo čistú pleť, zmiernite známky starnutia na pokožke, vlasy dosiahnu zdravý vzhľad. Vďaka čistým prírodným  zložkám dosiahnete rovnaký efekt ako s použitím kozmetiky s obsahom škodlivých chemických zložiek a pritom si organizmus nezaťažíte ďaľšími škodlivinami .

Odporúčame produkty YOUNG LIVING  :

Regeneračné sérum ART, Levandulový šampón a kondicionér pre veľký objem,  Šampón a kondicionér žihľava a vanilka, Levandulový esenciálny olej, Kadidlovníkovy esenciálny olej a iné.


Pomáhajú aj pri upratovaní a čistení domácnosti, praní

Všetky bežne používané chemické prostriedky používané v domácnosti na čistenie a hygienu,môžeme nahradiť čistými , zdravými produktami s obsahom esenciálnych olejov z rady Thieves. Môžeme ich aj použiť pri príprave domácich produktov nahradzujúcich avivážne prostriedky a pod.

Odporúčame produkty YOUNG LIVING :

Domáci čistič Thieves, Citrónový esenciálny olej, Tymiánový esenciálny olej, Zmes esenciálnych olejov Purification, Citrónová tráva

Esenciálne oleje sú látky s účinkami pre ktoré si zaslúža dostatočnú osvetu. Súčasná veda a medicína potvrdzuje ich účinky. Pre svoju vysokú koncentráciu sa odporúča užívateľom, aby sa oboznámili okrem ich účinkov a možnosti práce s nimi,  aj so zásadami bezpečnej práce s esenciálnymi olejmi.
Spolupracujeme s výrobcom esenciálnych olejov značky Young Living, celosvetovo známym s prémiovou kvalitou esenciálnych olejov a výrobkov obsahujúcich esenciálne oleje najvyššej terapeutickej kvality.

Ako objednávať esenciálne oleje a výrobky z nich?