Objednávajte viac kyslíka vo fľaši a dosiahnite väčšiu množstevnú zľavu! Napr pri objednaní 6 ks je cena za 1 ks nižšia o 1,3 Eur! Pri objednaní 12 ks je cena nižšia až o 1,5 Eur na 1 ks!     Ponúkame aj používané koncentrátory kyslíka v dobrom stave za dobré ceny !

Koncentrátory kyslíka

Philips Everfloo
Najpredávanejší a najmenej poruchový ( chybovosť do 1% na 5 ročný priemer) kyslíkový koncentrátor. Ideálny a najlacnejší zdroj až 95 % čistého kyslíku, určený hlavne k regenerácií pri nadmernej psychickej alebo fyzickej záťaži, pre domácu kyslíkovú ter
899,00€
Skladom
  DeVilbiss 525 KS
Koncentrátor kyslíka DeVilbiss Compact 525 je malé zariadenie na tvorbu kyslíka. Je založené na metóde PSA, využitím špeciálnych vlastností molekulárneho sita dosahuje vysokú čistotu kyslíka priamo zo vzduchu.
999,00€ 889,00€
Skladom
 KROBER 02
Kyslíkovy koncentrátor KROBER má parametre pre všestranné využitie
1 284,00€
Skladom
Koncentrátor kyslíka OXY SPA
Novinka - Kvalitný koncentrátor kyslíka OXY SPA určený hlavne na kyslíkovú kozmetiku a použiteľný aj na klasickú oxygenoterapiu.
1 290,00€
Nie je skladom
Oxylife Beauty II.generácie
OXYLIFE BEAUTY II.generácie - kozmetický koncentrátor kyslíka
2 124,00€
Nie je skladom
Pečet produktov v kategórii: 5 
Kyslíkove koncentrátory sú prístroje, ktoré nepotrebujú žiadnu zásobu kyslíka vo fľašiach, ale priamo zo vzduchu získavajú a zabezpečujú vyššiu koncentráciu kyslíka neobmedzene, alebo podľa Vášho želania. Koncentrátor stačí pripojiľ do zásuvky a môžete voľne dýchať kyslík alebo spojiť dýchanie s relaxáciou, oddychom, športom a pod.

Ak zvýšite obsah kyslíka vo vdychovanom vzduchu, zvyšujete fyzickú i mozgovú aktivitu, predlžujete svoj život a zlepšujete kvalitu svojho života.
Ponúkame najširší sortiment kyslíkových koncentrátorov, vybrať si môže skutočne každý !